Van 1 mei t/m 30 september zijn er 13 gedichten met bijbehorende illustraties te zien van Moniek Wolters. Ze hangen in de kloostergangen en refter van het klooster. Tijdens kantooruren zijn ze gratis te bekijken.
De werken komen uit de dichtbundel LAKLAAG, deze bundel gaat over hoe iedereen lagen om zichzelf heen bouwt. Beschermende lagen waarmee we onszelf staande houden in deze wereld. De reis door die lagen is naast universeel vaak ook eenzaam.
De bundel is een lofzang op de liefde en op wat ons daarvan weerhoudt. De gedichten verzachten de eenzaamheid onderweg en wakkeren de liefde voor het leven aan.
Moniek Wolters is naast dichter en kunstenaar ook coach van professionals en leiders. Haar gedichten zeggen veel met weinig woorden. Ze schrijft eerlijk, direct en ontwapenend. De schoonheid van de eenvoud met een regelmatige kwinkslag.
Meer informatie over de woordkunst van Moniek op: https://capilla.nl/woordkunst/gedichten