Familieverhalen als krachtbron
AanmeldenDe gouden verbinding - Kintsugi
Je wordt geboren in je familie, wordt onderdeel van de familieziel. Hoe kan je jezelf ertoe verhouden, wat is jouw bijdrage? Ongetwijfeld heeft ieder familie haar schaduw, echter waar breuken zijn liggen bronnen. We zoeken met jou naar de gouden verbindingen.
We zoeken met elkaar naar bronnen in jouw eigen familieverhaal. Hiervoor maken we een soort stamboom ( genogram) over drie generaties. Hoe hebben mensen zorggedragen voor elkaar? Wat lukte en wat niet? Wat motiveerde hen? En hoe hebben ze zich weten staande te houden? Wat was de prijs hiervoor? Wat zijn toch de heilige huisjes, waar je jezelf soms zo aan kan bezeren?
We zoeken ook in jouw eigen levensverhaal naar de bronnen? Hierbij ontdekken we de kracht van kwetsbaarheid. Wie zijn er naast je familie voor jouw levensweg bepalend geweest? Voor wie ben jij een bron?
Op creatieve wijze gaan we aan de slag. We gebruiken het labyrint in de tuin, doen schrijfoefeningen en delen de verhalen met elkaar.
Deze retraite is een unieke kans om jouw eigen familiewijsheid op te delven, te versterken en daarin een nieuwe voedingsbodem te vinden voor je eigen levensweg.
We werken niet met opstellingen, we gaan op zoek hoe jezelf de dialoog kan aangaan binnen jouw familie. Dat vraagt oefening in kwetsbaarheid. In een veilige zetting met veel plezier en humor gaan we samen kijken hoe je dit zou kunnen aanpakken.
Er is veel tijd om te mijmeren. Wie wil kan aansluiten bij de ochtend- en avondvieringen.
Meer informatie
Datum
- Donderdag 9 oktober 10.00 uur t/m vrijdag 10 oktober 2025 16.00 uur
Code: 25284
Kosten
- € 199,- Tarief A
- € 269,- Tarief B
- € 319,- Tarief C
- Inclusief verblijf op een 1pk. U kunt ook kiezen voor overnachting/ontbijt thuis tegen een korting van €40,- per nacht. Geeft u dat dan aan in het opmerkingen veld. Na aanmelding wordt het door ons verrekend.
- Algemene voorwaarden
Begeleiding
-
Annette Melzer-Rietveld, werkzaam als contextueel opleider en leertherapeut bij Lerenoverleven-oics en met een eigen praktijk in regio Utrecht; dsmelzer@gmail.com,
www.contextuele-hulpverlening.net
Shaddy Mirza heeft Nederlands Recht gestudeerd. Hij werd jeugdhulpverleners bij de Kinder- en Jongeren Rechtswinkel van Amsterdam en werkt in 2009 als jeugdreclasseerder in Haarlem. Tijdens deze functie bleek dat ik goed met verschillende problematieken en culturen kan omgaan. Hij werd ook trainer bij Bureau Jeugdzorg Noord-Holland en als sociale vaardigheidstrainer en leerstrafuitvoerder onder zijn eigen bedrijfsnaam: Maatwerk Jeugdwerk. Sinds 2014 werkt hij volledig als Coach en trainer, o.a. voor ‘Beschermjassen’. www.inspiratiecreatie.nl
Ontvang onze nieuwsbrief
Blijf op de hoogte en meld u aan voor de nieuwsbrief
Aanmelden
Het Klooster in beeld
het klooster
kloosterritme
dominicanen
geschiedenis
programma's
retraites
workshops
muziek
studie
creativiteit
werk
kloostergasten
individueel verblijf
groepsverblijf
werken met zin en ziel
persoonlijke ontwikkeling
leiderschap
visie en inspiratie voor bedrijven en instellingen
Contactgegevens
St. Dominicanenklooster Huissen
Stadsdam 1, 6851 AH Huissen
026 326 44 22
info@kloosterhuissen.nl
www.kloosterhuissen.nl